Erotyczny portal randkowy

Flirtrandki to dynamicznie rozwijający się polski serwis dla dorosłych. Członkowie weryfikowani są za pomocą różnorodnych filtrów co powoduje, że autentyczność osób jest dokładnie sprawdzana.
Ogromny wybór kamerek, na których pozują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wystarczy tylko darmowa rejestracja tutaj.
Największy polski portal z kamerkami Showup.tv.
Lisa18 - Kolejny darmowy serwis z mnóstwem opcji do wyboru - znajdź idealną osobę lub osoby do Twoich wymarzonych przygód.
C-Date - Darmowa rejestracja - randki bez tabu. Możesz dokładnie określić kogo szukasz - kogoś na poważny związek, do erotycznych gier, na prywatne spotkanie lub w więcej osób. Określ z jakiego regionu jesteś, czy jesteś w związku oraz podaj kilka innych podstawowych informacji na swój temat i już możesz założyć Twoje darmowe konto i rozpocząć kontakty.
Be2 - Serwis z randkami oraz ogłoszeniami matryniomalnymi dla osób w każdym wieku
Ashley Madison jest pierwszym w swoim rodzaju sex portalem przeznaczonym dla osób w związkach oraz tych poszukujących po prostu seks randek. Baza użytkowników sięga ok. 29 milionów na całym świecie, w tym także i Polsce! Hasło reklamowe Ashley Madison brzmi: Życie jest krótkie. Pozwól sobie na romans!

Chyba należę tu do wyjątków, ale uważam, że nakłonienie poznanej w internecie dziewczyny do seksu wcale nie należy do trudnych zadań. I nie dotyczy to bynajmniej tych dziewczyn, których w prawdziwym życiu nikt by nie zechciał ze względu na wątpliwą urodę, ale również tych, które w internecie szukają po prostu przygody. Portale erotyczne mogą być dla kobiet szukających kochanka miejscem równie dobrym jak każde inne, a często nawet lepszym. Decydując się pójść do łóżka z facetem poznanym na imprezie, nawet jeśli naprawdę je pociąga, sporo ryzykują, chyba jednak znacznie więcej niż robiąc to z facetem z internetu. Bywalcy imprez to specyficzna grupa. Ludzie przychodzą na potańcówki po to, żeby pozwolić wydostać się na zewnątrz swojemu wewnętrznemu zwierzęciu, a ci, dla których imprezy są środowiskiem naturalnym, są przeważnie przez owo wewnętrzne zwierzę zdominowani. Nie wątpię, że taki facet może kobietę pociągać, ale nie wątpię również, że może ją uderzyć, wrzucić jej do napoju pigułkę gwałtu, lub zwyczajnie okraść. Oczywiście w przypadku faceta poznanego przez internet taka sytuacja również jest możliwa, ale mimo wszystko daleko mniej prawdopodobna.

Może kilka słów o tym, jakie moim zdaniem są najlepsze i najgorsze sposoby na zawarcie znajomości w sieci. Uważam, że najgorsze, co facet szukający sex randki może zrobić, to zakochać się we własnym wyobrażeniu o dziewczynie znajdującej się po drugiej stronie. Zdjęcia publikowane na portalach często niestety zwyczajnie kłamią. Kłamią też same dziewczyny. Istnieje całkiem spora grupa pań, które posługują się w internecie tożsamością od początku do końca sfałszowaną. Nie tylko pań zresztą, bo za najpiękniejszymi damskimi awatarami mogą się równie dobrze kryć mężczyźni o odmiennej orientacji lub tacy, którzy po prostu chcą się pośmiać z napalających się rozmówców. Kobiety, które na swój temat kłamią, rzadko kiedy zgodzą się na spotkanie w realu. Jeśli więc nasza rozmówczyni wydaje się zbyt łatwo wchodzić w fantazje seksualne, ale przy tym za żadne skarby nie chce się z nami umówić, powinna nam się zaświecić czerwona lampka.
Złym pomysłem jest też kłamanie na swój temat. Nie wiem jak kobiety to robią, ale wyczuwają to o wiele lepiej od nas. Jeśli więc zaczniemy przedstawiać się jako ktoś kim nie jesteśmy, to ryzykujemy zwyczajne wyśmianie, a tego przecież żaden z nas nie lubi.

Ok, a jakie są dobre sposoby? Otóż myślę, że najlepiej nie oceniać książki po okładce – z oceną fizycznej atrakcyjności partnerki lepiej wstrzymać się do czasu, aż zobaczymy ją w pełnej okazałości. Oczywiście nie mówię tu o tym, żeby umawiać się z dziewczynami, które są brzydkie nawet na zdjęciach, ale o takich, z którymi na pierwszy rzut oka z przyjemnością byśmy się przespali. Poza tym to, że kobieta nie epatuje seksem wcale nie musi oznaczać, że nie ma na niego ochoty. Czasami po prostu chce się poczuć zdobywana i będziemy się musieli trochę wysilić.