Gdzie szukać seksu i randek w okolicy

Szukanie kochanki w internecie ma swoje plusy i minusy, zaryzykuję jednak stwierdzenie, że plusów jest więcej. Istnieją najlepsze i najgorsze sposoby na zawarcie znajomości w sieci, nie można więc z punktu tego medium skreślać, lepiej potraktować internet jako narzędzie. A to, czy użyjemy tego narzędzia tak, żeby odnieść z tego tytułu korzyści, zależy już tylko od nas.
Przykro mi to mówić, ale mężczyźni usiłujący podrywać kobiety w internecie często zachowują się jak kompletni kretyni. Ich działania byłyby o wiele skuteczniejsze, gdyby zastanowili się przez chwilę, czego wchodząc na portale erotyczne szukają same kobiety.

Oczywiście kobiety są różne, więc przytaczane tu konstatacje na pewno nie będą się tyczyły wszystkich pań. Ludzie w ogóle bardzo się od siebie różnią i nawet jeśli w obrębie jakiejś grupy, wyodrębnionej ze względu na płeć, narodowość, poziom wykształcenia i tym podobne pojawiają się jakieś cechy wspólne, to jednak osobniki które zupełnie przeczą naszemu wyobrażeniu na temat tej grupy nie są niczym niezwykłym. Taki właśnie jest człowiek i takie są kobiety.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że kobieta na portalu randkowym nie szuka chamstwa. Tymczasem wielu panów właśnie owo chamstwo prezentuje. Przypuszczam, że wielu z nich wykorzystuje takie portale wcale nie mając na celu umawiania się na sex randki, ale odreagowania jakiegoś porzucenia, zemszczenia się na jakiejś dawnej partnerce, która z kobietą siedzącą po drugiej stronie nie ma wspólnego nic oprócz płci. Mężczyźni zaczynają od wyzwisk, wulgarności i tym podobne.
Oczywiście jest grupa kobiet, na które chamstwo może podziałać. Kobiety te często jednak charakteryzują się niespójną osobowością i nawet, jeśli uda nam się zaciągnąć taką osobę do łóżka, to w ostatecznym rozrachunku może się okazać, że będziemy tej znajomości żałować.

Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na pytanie czego kobiety szukają na portalach randkowych, bo każda z nich szuka czegoś innego. Niektóre szukają partnera na całe życie. Inne chcą się tylko z kimś przespać. Jeszcze inne nakarmić swoje ego – jeśli w realu nikt ich nie chce, to zawsze mogą wrzucić na portalu randkowym cudze zdjęcie i delektować się pożądaniem deklarowanym przez facetów. Naprawdę nie ma reguły. Tym niemniej grupa kobiet, które szukają stricte seksu wcale nie jest mała. Co więcej to, że umawiają się na sex randki przez internet wcale nie musi oznaczać, że są nieatrakcyjne. Wydaje mi się, że odsetek nieatrakcyjnych kobiet szukających faceta w sieci jest taki sam jak w normalnej rzeczywistości. Seks po prostu przestał być dla pań tematem tabu, coraz częściej ze zwierzyny zamieniają się w myśliwego. Stanie się ofiarą podczas takiego polowania może okazać się naprawdę przyjemnym doświadczeniem. Warto jednak wówczas trzymać się w ryzach na tyle, żeby się nie zakochać, bo w przeciwnym razie możemy skończyć potwornie rozczarowani i zdołowani.