Jakie są polskie portale z erotyką

Ktoś kto nie korzysta z internetu w celu poszukiwania partnera lub partnerki do łóżka najwięcej o tym, jakie są najlepsze i najgorsze sposoby na zawarcie znajomości w sieci, może dowiedzieć się od osób które to praktykują. Sam bardzo lubię rozmawiać na ten temat z koleżankami, które czasami umawiają się przez internet, bo opisywane przez nie sytuacje bywają tak zabawne, że można pęknąć ze śmiechu.

Gwoli ścisłości – nie wszyscy faceci szukając sex randki w internecie się kompromitują, bo znam przynajmniej kilka przypadków, w których moje koleżanki faktycznie dały się facetowi zaciągnąć do łóżka. O tym jednak mówią nieco mniej chętnie, bo należy to już do sfery intymnej, której w prywatnych rozmowach dotyka się tylko podczas kontaktów z najbliższymi osobami.

W jaki sposób kompromitują się faceci? Na przykład kłamiąc. Opowiadają na swój temat historie, po których na pierwszy rzut oka widać, że z rzeczywistością nie mają absolutnie nic wspólnego. Jeden na przykład mówił o tym, że był kiedyś w stanach na obozie przygotowującym do sezonu w NBA, ale nie wzięli go do drużyny, bo za słabo znał angielski. Inny opisywał swoją podróż do Australii, jednak zapytany nie był w stanie podać nazwy stolicy tego kraju. Jeszcze inny twierdził, że wszedł dwadzieścia osiem razy na Mont Blanc. Ciekawe, czemu aż tyle razy na tą samą górę. Wbrew pozorom, faceci mają naprawdę bogatą wyobraźnię. Szkoda jednak, że używają jej w tak głupi sposób.

Innym sposobem na kompromitację jest wysyłanie dziewczynie swoich nagich fotek, od razu, często zamiast przywitania lub bezpośrednio po. Przypuszczam, że celują w tym faceci będący naprawdę mocno przeczuleni na punkcie swojego wyglądu, którzy de facto poza tym zbyt wiele nie mają do zaoferowania. Koleżanka, która mi o tym opowiadała w stu procentach podziela moje przypuszczenia.

W jaki sposób natomiast mężczyznom zdarza się odnosić sukces? Tutaj o wiele trudniej wskazać skuteczną metodę, bo na każdą kobietę może podziałać coś innego. Portale erotyczne na pewno premiują odwagę, szczerość i – podobnie jak w realnym życiu – wygląd, pieniądze, pewność siebie, inteligencję i ciekawość świata. Oczywiście pod warunkiem, że są prawdziwe a nie udawane. Niemałe fory mają mężczyźni, którzy mają w życiu jakąś pasję. Nieważne, czy zajmują się sportem, muzyką, pisaniem, czy podróżami – jeśli potrafią mówić i pisać o tym co robią w sposób ciekawy, potrafiący kobietę zainteresować, może nawet w pewnym stopniu zarazić daną zajawką, to tacy faceci okazują się mieć o wiele większe szanse. Nie tylko na seks zresztą, bo większość pań w internecie szuka jednak czegoś więcej niż jedynie przygody erotycznej. Kobiety na pewno lubią, kiedy mężczyzna jeździ dobrym samochodem i ma dobrą i dobrze płatną pracę. Dobrze też, żeby czymś odróżniał się od całej reszty – pamiętamy, że pań na portalach erotycznych jest znacznie mniej niż mężczyzn, mają więc o wiele większe powodzenie.