Najlepsze portale erotyczne

Opinie odnośnie tego, jakie są najlepsze i najgorsze sposoby na zawarcie znajomości w sieci są bardzo różne, podobnie jak metody, których używamy do tego, aby za pośrednictwem internetu znaleźć kochankę. Myślę że kluczową kwestią jest tu pytanie, czego właściwie kobiety szukają w facetach. Niestety każdy, kto szuka jednoznacznej odpowiedzi mocno się rozczaruje. Jednoznaczna odpowiedź na to trapiące mężczyzn od tysiącleci pytanie po prostu nie istnieje. Kobiety są różne i szukają różnych rzeczy. Jesteśmy jednak w stanie wyodrębnić grupę cech, których posiadanie na pewno w podrywaniu kobiet nie przeszkadza.

Po pierwsze wygląd. Panie mogą sobie na ten temat mówić różne rzeczy, ale prawda jest taka, że atrakcyjność fizyczna faceta, z którym zdecydują się pójść do łóżka, jest dla nich równie ważna, jak dla nas. Podrywanie dziewczyn w internecie wcale się w tym aspekcie nie różni od podrywania ich w realu. Musimy w tym miejscu pamiętać o tym, że panie, które odwiedzają taki portal erotyczny mają o wiele większy wybór niż mężczyźni, więc zanim w ogóle zdecydują się na podjęcie rozmowy dokładnie sobie swojego potencjalnego partnera obejrzą na zdjęciach. Uważam, że zdjęć nie warto retuszować, nawet jeśli nie należymy do najbardziej atrakcyjnych przedstawicieli rodzaju męskiego, bo jeśli kobieta zgodzi się z nami spotkać bazując na sfałszowanych zdjęciach, to i tak po zobaczeniu nas na żywo nie pójdzie z nami do łóżka. Jeśli natomiast zależy nam na zwiększeniu swojego powodzenia u płci przeciwnej – o wiele lepszym pomysłem od zabawy programami służącymi do edycji zdjęć będzie bieganie, uprawianie sportu i zapisanie się na siłownię.

Po drugie poczucie humoru. Facet, który jest w stanie rozśmieszyć dziewczynę z którą zamierza zawrzeć erotyczną znajomość ma o wiele większe szanse niż ktoś kto tego nie potrafi. Poczucie humoru świadczy o inteligencji i dystansie do siebie, a większość kobiet bardzo sobie te cechy ceni. Co więcej za pomocą żartu możemy rozluźnić atmosferę, sprawić, że partnerka się odpręży i zacznie dobrze czuć się w naszym towarzystwie. Kontakty w sieci i w realu nie różnią się zbytnio od siebie pod tym względem – szanse na to, że rozmowa skończy się w łóżku ogromnie w takiej sytuacji rosną.

Po trzecie – pewność siebie. Możliwe, że to najważniejsza cecha jeśli chodzi o zdobywanie kobiet. Tu również nie warto niczego odgrywać, bo tylko zirytujemy partnerkę, a w najlepszym przypadku ją rozbawimy (takie rozbawienie nie ma jednak nic wspólnego z tym o którym mowa była w punkcie drugim). Panie znacznie częściej decydują się na sex randki z pewnymi siebie facetami, więc jeśli mamy problemy z powodzeniem u kobiet, to powinniśmy popracować nad tą sferą. Jedynym sposobem jest tu polubienie swojej własnej osoby i zdanie sobie sprawy z tego, że nie tylko kobieta nam może coś zaoferować, ale również my jej. Gdy to zrozumiemy o wiele łatwiej będzie też znieść ewentualne odrzucenie.